Verzending op MKPBR heeft geen vast tarief. Hoe meer je in je winkelmandje doet, hoe minder je per verzending betaalt — het tarief daalt in stappen naarmate je bestelling groeit, en op veel bestemmingen wordt verzending gratis.
Zo werkt de tariefladder voor verzending
Elke bestemming heeft een eigen tariefladder, omdat de werkelijke kosten van een internationale koerierszending per land verschillen. Maar de opbouw is altijd hetzelfde:
- Tot $60het volledige tarief — ook bij een kleine bestelling betaal je de volledige vaste kosten van een internationale verzending
- Boven $60het tarief daalt flink — in de meeste bestemmingen is dit de grootste enkele daling van de hele tariefladder
- Bij elke volgende stapdaalt het tarief opnieuw
- Bovenaangratis, in de bestemmingen hieronder vermeld
Een echt voorbeeld: Duitsland. Bij een winkelmandje van $55 betaal je $53.99 aan verzendkosten — in totaal $108.99. Voeg voor $6 aan producten toe om $61 te bereiken, en de verzendkosten dalen naar $27.99 — in totaal $88.99. Meer producten, een lagere rekening. Hetzelfde gebeurt net onder veel andere stappen, op elke bestemming.
De balk onderaan de winkel toont tijdens het winkelen jouw eigen tariefladder, met jouw land en valuta, en laat zien hoeveel je nog nodig hebt tot de volgende stap.
Bestemmingen met gratis verzending
Bereik het onderstaande bedrag — berekend over je besteltotaal na kortingen — en de standaard expressverzending is voor onze rekening.
| Bestemming | Gratis verzending vanaf |
|---|---|
| Zwitserland | $99 |
| Verenigde Staten | $129 |
| Griekenland | $139 |
| Macao, Qatar, Zuid-Korea | $149 |
| Zweden | $164 |
| Koeweit, Filipijnen, Singapore | $169 |
| Dominicaanse Republiek | $189 |
| Bolivia, Canada, China, Colombia, Frankrijk, Hongkong, Irak, Man, Japan, Jersey, Martinique, Nieuw-Zeeland, Paraguay, Portugal, Verenigd Koninkrijk | $199 |
| Australië, Italië | $209 |
| Duitsland | $219 |
| Bulgarije, Jordanië | $229 |
| Oostenrijk, Bahrein, België, Kroatië, Cyprus, Tsjechië, Denemarken, Estland, Finland, Hongarije, Ierland, Letland, Litouwen, Malta, Nederland, Polen, Roemenië, Saoedi-Arabië, Slowakije, Slovenië, Verenigde Arabische Emiraten | $249 |
| Aruba, Bahama's, Britse Maagdeneilanden, Curaçao, Grenada, Indonesië, Liechtenstein, Monaco, Montserrat, Noorwegen, Sint Maarten, Saint Kitts en Nevis, Saint-Martin, Trinidad en Tobago, Oekraïne, Vaticaanstad | $259 |
| Chili, Luxemburg | $279 |
| Israël | $299 |
| Guadeloupe * | $329 |
| Egypte, Libanon, Libië, Oman | $449 |
* Onder dit bedrag wordt de verzending bij het afrekenen door de vervoerder berekend op basis van je adres.
Bedragen in USD. Op de Azoren, Madeira en in enkele afgelegen districten van Portugal, in afgelegen provincies van Italië en in afgelegen regio's van Australië worden de tarieven en voorwaarden voor gratis verzending apart berekend op basis van je postcode bij het afrekenen.
Als jouw land niet op deze lijst staat
We verzenden nog steeds naar jouw bestemming, en jouw tarief daalt nog steeds stap voor stap naarmate je bestelling groeit. Het wordt alleen niet gratis. Je ziet het exacte bedrag bij het afrekenen voordat je betaalt, zonder verplichting om de bestelling af te ronden.
Elke bestemming, stap voor stap
De kosten voor standaard expressverzending bij elk bestelbedrag, in Amerikaanse dollars. Bestemmingen met dezelfde tariefstaffel zijn gegroepeerd. Elke stap wordt berekend op basis van je subtotaal na kortingen.
| Bestemmingen | Verzendkosten op basis van bestelbedrag |
|---|---|
| Zwitserland | Tot $60 $27.99$60 – $99 $9.99$99+ GRATIS |
| Verenigde Staten | Tot $60 $27.99$60 – $99 $13.99$99 – $129 $6.99$129+ GRATIS |
| Griekenland | Tot $60 $35.99$60 – $95 $26.99$95 – $139 $3.99$139+ GRATIS |
| Macau | Tot $60 $39.99$60 – $95 $34.99$95 – $130 $24.99$130 – $149 $14.99$149+ GRATIS |
| Zuid-Korea | Tot $60 $49.99$60 – $95 $26.99$95 – $130 $15.99$130 – $149 $8.99$149+ GRATIS |
| Qatar | Tot $60 $50.99$60 – $90 $25.99$90 – $119 $12.99$119 – $149 $5.99$149+ GRATIS |
| Zweden | Tot $60 $52.99$60 – $95 $43.99$95 – $130 $21.99$130 – $164 $2.99$164+ GRATIS |
| Koeweit | Tot $60 $53.99$60 – $95 $33.99$95 – $130 $19.99$130 – $169 $10.99$169+ GRATIS |
| Singapore | Tot $60 $56.99$60 – $95 $36.99$95 – $130 $20.99$130 – $169 $11.99$169+ GRATIS |
| Filipijnen | Tot $60 $85.99$60 – $95 $54.99$95 – $130 $31.99$130 – $169 $17.99$169+ GRATIS |
| Dominicaanse Republiek | Tot $60 $53.99$60 – $95 $33.99$95 – $130 $19.99$130 – $189 $10.99$189+ GRATIS |
| Portugal | Tot $60 $42.99$60 – $95 $31.99$95 – $130 $22.99$130 – $164 $11.99$164 – $199 $3.99$199+ GRATIS |
| Canada | Tot $60 $39.99$60 – $95 $21.99$95 – $130 $15.99$130 – $164 $7.99$164 – $199 $3.99$199+ GRATIS |
| Irak | Tot $60 $49.99$60 – $95 $31.99$95 – $130 $18.99$130 – $199 $10.99$199+ GRATIS |
| China, Hongkong, Japan | Tot $60 $52.99$60 – $95 $33.99$95 – $130 $16.99$130 – $164 $7.99$164 – $199 $3.99$199+ GRATIS |
| Colombia | Tot $60 $53.99$60 – $95 $33.99$95 – $130 $19.99$130 – $199 $10.99$199+ GRATIS |
| Isle of Man, Jersey, Verenigd Koninkrijk | Tot $60 $33.99$60 – $130 $16.99$130 – $164 $7.99$164 – $199 $3.99$199+ GRATIS |
| Frankrijk, Martinique | Tot $60 $49.99$60 – $119 $27.99$119 – $149 $19.99$149 – $199 $9.99$199+ GRATIS |
| Bolivia, Paraguay | Tot $60 $62.99$60 – $95 $55.99$95 – $130 $38.99$130 – $199 $21.99$199+ GRATIS |
| Nieuw-Zeeland | Tot $60 $95.99$60 – $95 $61.99$95 – $130 $30.99$130 – $164 $14.99$164 – $199 $7.99$199+ GRATIS |
| Australië | Tot $60 $35.99$60 – $130 $23.99$130 – $199 $17.99$199 – $209 $9.99$209+ GRATIS |
| Italië | Tot $60 $45.99$60 – $130 $27.99$130 – $164 $19.99$164 – $199 $14.99$199 – $209 $7.99$209+ GRATIS |
| Duitsland | Tot $60 $53.99$60 – $130 $27.99$130 – $164 $19.99$164 – $199 $14.99$199 – $219 $9.99$219+ GRATIS |
| Bulgarije | Tot $60 $59.99$60 – $95 $51.99$95 – $130 $31.99$130 – $164 $11.99$164 – $199 $6.99$199 – $229 $2.99$229+ GRATIS |
| Jordanië | Tot $60 $95.99$60 – $95 $71.99$95 – $130 $52.99$130 – $229 $33.99$229+ GRATIS |
| Verenigde Arabische Emiraten | Tot $60 $46.99$60 – $95 $34.99$95 – $130 $25.99$130 – $164 $18.99$164 – $199 $12.99$199 – $249 $7.99$249+ GRATIS |
| Oostenrijk, Kroatië, Cyprus, Tsjechië, Denemarken, Estland, Hongarije, Ierland, Letland, Malta, Nederland, Slowakije, Slovenië | Tot $60 $53.99$60 – $95 $38.99$95 – $130 $26.99$130 – $164 $19.99$164 – $199 $14.99$199 – $249 $9.99$249+ GRATIS |
| Finland, Polen, Roemenië | Tot $60 $53.99$60 – $95 $38.99$95 – $130 $26.99$130 – $164 $19.99$164 – $199 $14.99$199 – $249 $10.99$249+ GRATIS |
| Litouwen | Tot $60 $56.99$60 – $95 $38.99$95 – $130 $26.99$130 – $164 $19.99$164 – $199 $14.99$199 – $249 $10.99$249+ GRATIS |
| België | Tot $60 $59.99$60 – $130 $29.99$130 – $164 $21.99$164 – $199 $13.99$199 – $249 $5.99$249+ GRATIS |
| Bahrein | Tot $60 $74.99$60 – $95 $49.99$95 – $130 $24.99$130 – $164 $12.99$164 – $249 $5.99$249+ GRATIS |
| Aruba, Bahama's, Britse Maagdeneilanden, Curaçao, Grenada, Indonesië, Liechtenstein, Monaco, Montserrat, Noorwegen, Sint Maarten, Saint Kitts en Nevis, Saint-Martin, Trinidad en Tobago, Oekraïne, Vaticaanstad | Tot $60 $42.99$60 – $95 $26.99$95 – $130 $15.99$130 – $259 $8.99$259+ GRATIS |
| Chili | Tot $60 $55.99$60 – $95 $35.99$95 – $130 $25.99$130 – $279 $12.99$279+ GRATIS |
| Luxemburg | Tot $60 $63.99$60 – $95 $38.99$95 – $130 $26.99$130 – $164 $19.99$164 – $199 $14.99$199 – $279 $10.99$279+ GRATIS |
| Saoedi-Arabië | Tot $60 $44.99$60 – $95 $39.99$95 – $130 $32.99$130 – $164 $23.99$164 – $249 $16.99$249+ GRATIS |
| Israël | Tot $60 $64.99$60 – $95 $42.99$95 – $130 $34.99$130 – $164 $25.99$164 – $299 $15.99$299+ GRATIS |
| Guadeloupe | Tot $329 berekend bij het afrekenen$329+ GRATIS |
| Egypte, Libanon, Libië, Oman | Tot $60 $53.99$60 – $95 $33.99$95 – $130 $19.99$130 – $449 $10.99$449+ GRATIS |
| Panama | Tot $60 $42.99$60 – $95 $26.99$95 – $130 $15.99$130+ $8.99 |
| Réunion | Tot $60 $78.99$60 – $95 $68.99$95 – $130 $58.99$130+ $49.99 |
| Kaaimaneilanden, Nicaragua | Tot $60 $84.99$60 – $95 $79.99$95 – $130 $66.99$130+ $53.99 |
| Tunesië | Tot $60 $90.99$60 – $95 $85.99$95 – $130 $73.99$130+ $62.99 |
| Albanië, Angola, Armenië, Azerbeidzjan, Kameroen, Liberia, Mauritius, Montenegro, Marokko, Nigeria | Tot $60 $95.99$60 – $95 $85.99$95 – $130 $73.99$130+ $62.99 |
| Guatemala | Tot $60 $95.99$60 – $95 $86.99$95 – $130 $73.99$130+ $60.99 |
| Ecuador | Tot $60 $127.99$60 – $95 $124.99$95 – $130 $116.99$130+ $108.99 |
| Andorra, Guernsey, IJsland, Mayotte, Niue, Peru, Saint-Pierre en Miquelon, Spitsbergen en Jan Mayen, U.S. Outlying Islands, Vietnam | Berekend bij het afrekenen op basis van uw adres |
De regels in gewone taal
- Berekend na kortingen. Voor de drempelbedragen telt uw subtotaal na eventuele korting. Met een kortingscode kunt u onder een drempelbedrag uitkomen en kan de verzendprijs veranderen — bij het afrekenen ziet u altijd welke combinatie u het minst laat betalen.
- Standaard expresverzending. Gratis verzending en de tariefschijven gelden voor Express Economy, onze standaard internationale verzendservice. Express Priority, de snellere optie, is altijd beschikbaar tegen een toeslag.
- Invoerrechten en belastingen zijn al in de prijs inbegrepen. Verzending is de enige post die bij uw subtotaal wordt opgeteld. Bij bezorging hoeft u niets aan de koerier te betalen.
- Alleen bestellingen voor particulieren. De tariefschijven en gratis verzending gelden niet voor Personal Shopper-, inkoop- of groothandelsbestellingen; daarvoor wordt per bestelling een prijsopgave gemaakt.
- Tarieven kunnen wijzigen. Tariefschijven, drempelbedragen en bestemmingen waarvoor de tarieven gelden, kunnen zonder voorafgaande kennisgeving wijzigen. Het bedrag dat bij het afrekenen wordt weergegeven, geldt altijd voor uw bestelling.
Vragen over verzending naar uw land? Schrijf naar cs@mkpbr.com, gebruik de livechat of stuur ons een bericht via WhatsApp — we geven u het exacte bedrag voor uw adres.
