Beleid Gratis Verzending - MKPBR — MKPBR - Shine Like a Brazilian Doorgaan naar inhoud

Invoerrechten en belastingen inbegrepen. Niets te betalen bij levering.

Gegarandeerde levering in 200+ landen, rechtstreeks uit Brazilië

Invoerrechten & belastingen inbegrepen · Gegarandeerde levering

Account Winkelwagen

Beleid Gratis Verzending

Verzending op MKPBR heeft geen vast tarief. Hoe meer je in je winkelmandje doet, hoe minder je per verzending betaalt — het tarief daalt in stappen naarmate je bestelling groeit, en op veel bestemmingen wordt verzending gratis.


Zo werkt de tariefladder voor verzending

Elke bestemming heeft een eigen tariefladder, omdat de werkelijke kosten van een internationale koerierszending per land verschillen. Maar de opbouw is altijd hetzelfde:

  • Tot $60het volledige tarief — ook bij een kleine bestelling betaal je de volledige vaste kosten van een internationale verzending
  • Boven $60het tarief daalt flink — in de meeste bestemmingen is dit de grootste enkele daling van de hele tariefladder
  • Bij elke volgende stapdaalt het tarief opnieuw
  • Bovenaangratis, in de bestemmingen hieronder vermeld
Daarom daalt je totaal vaak als je nog een product toevoegt

Een echt voorbeeld: Duitsland. Bij een winkelmandje van $55 betaal je $53.99 aan verzendkosten — in totaal $108.99. Voeg voor $6 aan producten toe om $61 te bereiken, en de verzendkosten dalen naar $27.99 — in totaal $88.99. Meer producten, een lagere rekening. Hetzelfde gebeurt net onder veel andere stappen, op elke bestemming.

De balk onderaan de winkel toont tijdens het winkelen jouw eigen tariefladder, met jouw land en valuta, en laat zien hoeveel je nog nodig hebt tot de volgende stap.

Bestemmingen met gratis verzending

Bereik het onderstaande bedrag — berekend over je besteltotaal na kortingen — en de standaard expressverzending is voor onze rekening.

Bestemming Gratis verzending vanaf
Zwitserland $99
Verenigde Staten $129
Griekenland $139
Macao, Qatar, Zuid-Korea $149
Zweden $164
Koeweit, Filipijnen, Singapore $169
Dominicaanse Republiek $189
Bolivia, Canada, China, Colombia, Frankrijk, Hongkong, Irak, Man, Japan, Jersey, Martinique, Nieuw-Zeeland, Paraguay, Portugal, Verenigd Koninkrijk $199
Australië, Italië $209
Duitsland $219
Bulgarije, Jordanië $229
Oostenrijk, Bahrein, België, Kroatië, Cyprus, Tsjechië, Denemarken, Estland, Finland, Hongarije, Ierland, Letland, Litouwen, Malta, Nederland, Polen, Roemenië, Saoedi-Arabië, Slowakije, Slovenië, Verenigde Arabische Emiraten $249
Aruba, Bahama's, Britse Maagdeneilanden, Curaçao, Grenada, Indonesië, Liechtenstein, Monaco, Montserrat, Noorwegen, Sint Maarten, Saint Kitts en Nevis, Saint-Martin, Trinidad en Tobago, Oekraïne, Vaticaanstad $259
Chili, Luxemburg $279
Israël $299
Guadeloupe * $329
Egypte, Libanon, Libië, Oman $449

* Onder dit bedrag wordt de verzending bij het afrekenen door de vervoerder berekend op basis van je adres.

Bedragen in USD. Op de Azoren, Madeira en in enkele afgelegen districten van Portugal, in afgelegen provincies van Italië en in afgelegen regio's van Australië worden de tarieven en voorwaarden voor gratis verzending apart berekend op basis van je postcode bij het afrekenen.

Als jouw land niet op deze lijst staat

We verzenden nog steeds naar jouw bestemming, en jouw tarief daalt nog steeds stap voor stap naarmate je bestelling groeit. Het wordt alleen niet gratis. Je ziet het exacte bedrag bij het afrekenen voordat je betaalt, zonder verplichting om de bestelling af te ronden.

Elke bestemming, stap voor stap

De kosten voor standaard expressverzending bij elk bestelbedrag, in Amerikaanse dollars. Bestemmingen met dezelfde tariefstaffel zijn gegroepeerd. Elke stap wordt berekend op basis van je subtotaal na kortingen.

Bestemmingen Verzendkosten op basis van bestelbedrag
Zwitserland Tot $60 $27.99$60 – $99 $9.99$99+ GRATIS
Verenigde Staten Tot $60 $27.99$60 – $99 $13.99$99 – $129 $6.99$129+ GRATIS
Griekenland Tot $60 $35.99$60 – $95 $26.99$95 – $139 $3.99$139+ GRATIS
Macau Tot $60 $39.99$60 – $95 $34.99$95 – $130 $24.99$130 – $149 $14.99$149+ GRATIS
Zuid-Korea Tot $60 $49.99$60 – $95 $26.99$95 – $130 $15.99$130 – $149 $8.99$149+ GRATIS
Qatar Tot $60 $50.99$60 – $90 $25.99$90 – $119 $12.99$119 – $149 $5.99$149+ GRATIS
Zweden Tot $60 $52.99$60 – $95 $43.99$95 – $130 $21.99$130 – $164 $2.99$164+ GRATIS
Koeweit Tot $60 $53.99$60 – $95 $33.99$95 – $130 $19.99$130 – $169 $10.99$169+ GRATIS
Singapore Tot $60 $56.99$60 – $95 $36.99$95 – $130 $20.99$130 – $169 $11.99$169+ GRATIS
Filipijnen Tot $60 $85.99$60 – $95 $54.99$95 – $130 $31.99$130 – $169 $17.99$169+ GRATIS
Dominicaanse Republiek Tot $60 $53.99$60 – $95 $33.99$95 – $130 $19.99$130 – $189 $10.99$189+ GRATIS
Portugal Tot $60 $42.99$60 – $95 $31.99$95 – $130 $22.99$130 – $164 $11.99$164 – $199 $3.99$199+ GRATIS
Canada Tot $60 $39.99$60 – $95 $21.99$95 – $130 $15.99$130 – $164 $7.99$164 – $199 $3.99$199+ GRATIS
Irak Tot $60 $49.99$60 – $95 $31.99$95 – $130 $18.99$130 – $199 $10.99$199+ GRATIS
China, Hongkong, Japan Tot $60 $52.99$60 – $95 $33.99$95 – $130 $16.99$130 – $164 $7.99$164 – $199 $3.99$199+ GRATIS
Colombia Tot $60 $53.99$60 – $95 $33.99$95 – $130 $19.99$130 – $199 $10.99$199+ GRATIS
Isle of Man, Jersey, Verenigd Koninkrijk Tot $60 $33.99$60 – $130 $16.99$130 – $164 $7.99$164 – $199 $3.99$199+ GRATIS
Frankrijk, Martinique Tot $60 $49.99$60 – $119 $27.99$119 – $149 $19.99$149 – $199 $9.99$199+ GRATIS
Bolivia, Paraguay Tot $60 $62.99$60 – $95 $55.99$95 – $130 $38.99$130 – $199 $21.99$199+ GRATIS
Nieuw-Zeeland Tot $60 $95.99$60 – $95 $61.99$95 – $130 $30.99$130 – $164 $14.99$164 – $199 $7.99$199+ GRATIS
Australië Tot $60 $35.99$60 – $130 $23.99$130 – $199 $17.99$199 – $209 $9.99$209+ GRATIS
Italië Tot $60 $45.99$60 – $130 $27.99$130 – $164 $19.99$164 – $199 $14.99$199 – $209 $7.99$209+ GRATIS
Duitsland Tot $60 $53.99$60 – $130 $27.99$130 – $164 $19.99$164 – $199 $14.99$199 – $219 $9.99$219+ GRATIS
Bulgarije Tot $60 $59.99$60 – $95 $51.99$95 – $130 $31.99$130 – $164 $11.99$164 – $199 $6.99$199 – $229 $2.99$229+ GRATIS
Jordanië Tot $60 $95.99$60 – $95 $71.99$95 – $130 $52.99$130 – $229 $33.99$229+ GRATIS
Verenigde Arabische Emiraten Tot $60 $46.99$60 – $95 $34.99$95 – $130 $25.99$130 – $164 $18.99$164 – $199 $12.99$199 – $249 $7.99$249+ GRATIS
Oostenrijk, Kroatië, Cyprus, Tsjechië, Denemarken, Estland, Hongarije, Ierland, Letland, Malta, Nederland, Slowakije, Slovenië Tot $60 $53.99$60 – $95 $38.99$95 – $130 $26.99$130 – $164 $19.99$164 – $199 $14.99$199 – $249 $9.99$249+ GRATIS
Finland, Polen, Roemenië Tot $60 $53.99$60 – $95 $38.99$95 – $130 $26.99$130 – $164 $19.99$164 – $199 $14.99$199 – $249 $10.99$249+ GRATIS
Litouwen Tot $60 $56.99$60 – $95 $38.99$95 – $130 $26.99$130 – $164 $19.99$164 – $199 $14.99$199 – $249 $10.99$249+ GRATIS
België Tot $60 $59.99$60 – $130 $29.99$130 – $164 $21.99$164 – $199 $13.99$199 – $249 $5.99$249+ GRATIS
Bahrein Tot $60 $74.99$60 – $95 $49.99$95 – $130 $24.99$130 – $164 $12.99$164 – $249 $5.99$249+ GRATIS
Aruba, Bahama's, Britse Maagdeneilanden, Curaçao, Grenada, Indonesië, Liechtenstein, Monaco, Montserrat, Noorwegen, Sint Maarten, Saint Kitts en Nevis, Saint-Martin, Trinidad en Tobago, Oekraïne, Vaticaanstad Tot $60 $42.99$60 – $95 $26.99$95 – $130 $15.99$130 – $259 $8.99$259+ GRATIS
Chili Tot $60 $55.99$60 – $95 $35.99$95 – $130 $25.99$130 – $279 $12.99$279+ GRATIS
Luxemburg Tot $60 $63.99$60 – $95 $38.99$95 – $130 $26.99$130 – $164 $19.99$164 – $199 $14.99$199 – $279 $10.99$279+ GRATIS
Saoedi-Arabië Tot $60 $44.99$60 – $95 $39.99$95 – $130 $32.99$130 – $164 $23.99$164 – $249 $16.99$249+ GRATIS
Israël Tot $60 $64.99$60 – $95 $42.99$95 – $130 $34.99$130 – $164 $25.99$164 – $299 $15.99$299+ GRATIS
Guadeloupe Tot $329 berekend bij het afrekenen$329+ GRATIS
Egypte, Libanon, Libië, Oman Tot $60 $53.99$60 – $95 $33.99$95 – $130 $19.99$130 – $449 $10.99$449+ GRATIS
Panama Tot $60 $42.99$60 – $95 $26.99$95 – $130 $15.99$130+ $8.99
Réunion Tot $60 $78.99$60 – $95 $68.99$95 – $130 $58.99$130+ $49.99
Kaaimaneilanden, Nicaragua Tot $60 $84.99$60 – $95 $79.99$95 – $130 $66.99$130+ $53.99
Tunesië Tot $60 $90.99$60 – $95 $85.99$95 – $130 $73.99$130+ $62.99
Albanië, Angola, Armenië, Azerbeidzjan, Kameroen, Liberia, Mauritius, Montenegro, Marokko, Nigeria Tot $60 $95.99$60 – $95 $85.99$95 – $130 $73.99$130+ $62.99
Guatemala Tot $60 $95.99$60 – $95 $86.99$95 – $130 $73.99$130+ $60.99
Ecuador Tot $60 $127.99$60 – $95 $124.99$95 – $130 $116.99$130+ $108.99
Andorra, Guernsey, IJsland, Mayotte, Niue, Peru, Saint-Pierre en Miquelon, Spitsbergen en Jan Mayen, U.S. Outlying Islands, Vietnam Berekend bij het afrekenen op basis van uw adres

De regels in gewone taal

  • Berekend na kortingen. Voor de drempelbedragen telt uw subtotaal na eventuele korting. Met een kortingscode kunt u onder een drempelbedrag uitkomen en kan de verzendprijs veranderen — bij het afrekenen ziet u altijd welke combinatie u het minst laat betalen.
  • Standaard expresverzending. Gratis verzending en de tariefschijven gelden voor Express Economy, onze standaard internationale verzendservice. Express Priority, de snellere optie, is altijd beschikbaar tegen een toeslag.
  • Invoerrechten en belastingen zijn al in de prijs inbegrepen. Verzending is de enige post die bij uw subtotaal wordt opgeteld. Bij bezorging hoeft u niets aan de koerier te betalen.
  • Alleen bestellingen voor particulieren. De tariefschijven en gratis verzending gelden niet voor Personal Shopper-, inkoop- of groothandelsbestellingen; daarvoor wordt per bestelling een prijsopgave gemaakt.
  • Tarieven kunnen wijzigen. Tariefschijven, drempelbedragen en bestemmingen waarvoor de tarieven gelden, kunnen zonder voorafgaande kennisgeving wijzigen. Het bedrag dat bij het afrekenen wordt weergegeven, geldt altijd voor uw bestelling.

Vragen over verzending naar uw land? Schrijf naar cs@mkpbr.com, gebruik de livechat of stuur ons een bericht via WhatsApp — we geven u het exacte bedrag voor uw adres.

Help